1. »
  2. »
* * * * * 3 Голосов

РоЗыГрЫвАеМ Випки! НоВыЙ ГоД!

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 63

Опрос: Праздник уже рядом) Опрос!!!! (27 пользователей проголосовало)

Готовы ли вы принять участие в розыгрыше бесплатной ВИП-привилегии?

1. Конечно готов и я буду рад участвовать в розыгрыше! (15 голосов [30.61%] - Просмотр)

Процент голосов: 30.61%

2. Да я по любому в теме)!!! (7 голосов [14.29%] - Просмотр)

Процент голосов: 14.29%

3. Я так ждал халявных випок!!!!! Наконец то!! (5 голосов [10.20%] - Просмотр)

Процент голосов: 10.20%

4. Вот теперь праздник ощущается!! (8 голосов [16.33%] - Просмотр)

Процент голосов: 16.33%

5. Всех с новым Годом!)))))) (14 голосов [28.57%] - Просмотр)

Процент голосов: 28.57%

Голосовать Гости не могут голосовать

# luftwaffen

Мэмбэр
Pip
20 сообщений

Отправлено 05 Январь 2018 в 03:43

Для початку вітаю всіх з новим 2018 роком !!!
М незнаю яка історія ліпша тому напишу 2 якшо ви не проти?
1 з них
Моя історія почалася 2 роки назад в травні вирішили ви відмітити закінчення 9 класу ну як і все взяли 1 машини і поїхали відпочивати
нас було 21 тому всі сісти в жигуля не могли lada 2106) ну половина поїхала решту пішли пішком заїхали в 1 місце біля річки дівчатам це не сподобалось вернулись назад ну нам само собою їхали томі пох куда але тим хто йшов пішки неповезло ну ладно ( і забув про мотоцикл ) крч поїхали далі ну звісно я їхав на мотоциклі ну жигуль поїхав далі а ми вирішили на мотоциклі переговорити з рештою ну 2 тим що йшли пішки несподобалось і вирішили взяти буса ну приїхали туда ну так як ми приїхали перші сіли біль річки а ті що машиною вирішили сісти в 2 місце ну так як в мого друга було день народження я сів з нимину і  взяли ми з собою ящик водочки сок і ну воду поки вони рішали хто прав ( а прав мой друг тому що днюха ) ну випили ми бутилку водки в тройом  ну і решта вже д нам підтянулась ну тоді вже ми всі сиділи ну короче через ріку іде газова труба  метрів 5 від річки ну і вирішили хлопці скупатись ну спригнути  з труби на лан скупались пішли далі відпочивати хто о крч ось 1 чувак вирішив повийобуватися і  взяв портавну колонкі і почав танцювати на трубі ну крч вертаючись назад він впав з труби всі дуже перелякались крім 1 придурка крч  ну для початку витянули його звідти і  його заблоіла дуже нога тому ви вирішили провірити ну так нічо і не поняли томі що він був на підпитку і його не боліла нога тобто не відчував болі ну вирішили відвести його додому і ну зібрались помалу збиратись приїхали вже додому і пішли в бар ))ну а там вже дізнались що він ногу сломав !!!
собственное заключение!!! ну висновок такий 1 пити в пийте стільки скільки позволяє вам ваш організм крч щоб не бути пяною свинею...
2 не вийобуйтесь за ато рано чи пізно воно вам вернеться як у случаї що полетів з труби) мене все)))
дуже Дякую  

Прікольно ) граматика шкутильгає у тебе, аkе я думаю на віп це заслуговує !)
Якщо ти пообіцяєш, що хочаб років до 25-ти не доторкнешся до алкоголю, я тобі куплю повну віп !)

# what

Смотритель
PipPipPipPip
288 сообщений

Отправлено 05 Январь 2018 в 22:32

блин....  ни чего не понял.... но просить люфта что бы он по русски написал не стану)
Cпасибо тем, кто меня любит- вы делаете меня лучше!
Спасибо тем, кто меня ненавидит-вы делаете меня сильнее!
Спасибо тем, кому вообще пофиг- вы нужны для массовки!

# krepton

Z. Мэмбэр
PipPipPipPip
300 сообщений

Отправлено 06 Январь 2018 в 19:48

Просмотр сообщенияluftwaffen (05 Январь 2018 в 01:24) писал:

krepton не получит вип изза личной неприязни к данному ... , его уже ничто не исправит ) ребята, я только вернулся из Буковели (после празднования Нового Года) - випки завтра куплю, пасы в личку брошу.

хотя чего завтра, доступ к вебмани есть. Сейчас в лички дам пасы. Прошу определить третьего победителя
АЪАЪАЪАЪА АХАХЫХФАХФЫХАФЫ БЛЯ АФФЫАХЫФАЫФ

Поколение ненужных.

# SmoKeWeeD

Z. Мэмбэр
PipPipPipPip
341 сообщение

Отправлено 08 Январь 2018 в 03:34

Просмотр сообщенияluftwaffen (05 Январь 2018 в 01:42) писал:

двум ребятам вип купил, и пасы скинул в лички. крептону не куплю принципиально. выбирайте другого победителя
Мб я  ) ^^
Кто тяжело работает - тот тяжело отдыхает!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных